Karta Cinema City Unlimited za połowę ceny!

W tym roku będziemy na Jest Kultowo informować o wszelkich promocjach, przecenach i okazjach dotyczących świata kina. Jak pewnie sami wiecie, chodzenie do kina, kupowanie filmów czy gadżetów, potrafi nieźle szarpnąć po kieszeni, więc po co przepłacać, prawda? 


Zaczynamy od promocji na kartę Cinema City Unlimited, organizowanej przez BZ WBK. Dzięki niej możecie oglądać filmy bez limitu w kinie (kiedy chcecie i ile chcecie) za nawet 21 zł miesięcznie! Wystarczy otrzymać kartę kredytową BZ WBK, płacić nią za abonament i dokonywać minimum 3 operacji miesięcznie. Jak to zrobić?

1) Wchodzicie na formularz wniosku kontaktowego o kartę kredytową W TYM MIEJSCU.
2) Podajecie na formularzu imię i nazwisko, numer telefonu oraz zaznaczacie zgodę na przetwarzanie danych kredytowych (to ważne!).
3) Zadzwoni do Was infolinia Banku, a Wy w rozmowie potwierdzacie zainteresowanie kartą kredytową oraz swoje dane.
4) Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie, otrzymujecie kartę kredytową.
5) Co miesiąc płacicie otrzymaną kartą za abonament Cinema City Unlimited (transakcja powtarzalna) oraz dokonujecie min. 3 transakcji bezgotówkowych (a jeśli dokonacie min. 5 transakcji, sama karta kredytowa pozostanie darmowa).
6) Po każdym pełnym miesiącu Bank zwraca na rachunek karty do połowy wartości opłaconego abonamentu (nie więcej, niż 25 zł miesięcznie). 
7) Czas na złożenie wniosku macie do 30.06.2017 r. Zwrot dokonywany jest przez 12 miesięcy od momentu pierwszej opłaty abonamentu, maksymalnie do 31.07.2018 r.

Wszystko jasne? Co istotne, z promocji wyłączone są osoby, które korzystały z niej w przeszłości. Zachęcam każdego z Was do wysłania wniosku o kartę kredytową, nawet jeśli ostatecznie z niej zrezygnujecie - przynajmniej poznacie warunki, a to nic nie kosztuje. Pamiętajcie, że karta Cinema City Unlimited kosztuje miesięcznie od 42 do 49 zł (w zależności od miasta), czyli maksymalnie możecie rocznie zyskać od 252 do 294 zł! A to już co najmniej kilka świetnych filmów na Blu-ray!

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ

Powodzenia!
Copyright © Jest Kultowo! , Blogger