Zamawiaj bilety do kina przez aplikację bankową

Do niedawna aplikacje mobilne wzbudzały mieszane uczucia wśród klientów banków. Z jednej strony kusiły możliwościami wygodnego dokonywania operacji finansowych, ale z drugiej budziły wątpliwości związane z kwestiami bezpieczeństwa, przez co wiele osób po prostu obawiało się ich używać. Aktualnie liczba zadowolonych użytkowników rośnie i coś, co kiedyś wydawało się ryzykowne, obecnie staje się standardem. Nic więc dziwnego, że banki starają się zachęcić klientów do coraz częstszego korzystania ze swoich aplikacji. W tym miejscu warto wspomnieć o ciekawym rozwiązaniu Banku Millennium, dedykowanym miłośnikom kina.


bank millennium helios kino bilety

Bilety do Heliosa przez aplikację Banku Millennium


Założenie jest proste - każdy posiadacz konta w Banku Millennium może z poziomu aplikacji bankowej zamawiać i zarządzać biletami na seanse w kinach Helios. Aktualnie Helios posiada prawie 50 kin w ponad 40 miastach, jest więc w czym wybierać. Za pomocą paru kliknięć można wybrać kino, seans, preferowane miejsce oraz dokonać płatności. Co ważne, można też wygodnie udostępniać zakupione bilety znajomym. Dla osób ceniących sobie własny czas (a ja do takich należę) to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza że zamawianie biletów ze smartfona przez stronę Heliosa bywa uciążliwe. To swoją drogą ciekawy trend: przewiduję że w przyszłości na rynku mobilnym wygrają te aplikacje, które będą agregatorami jak największej ilości usług.

bank millennium helios kino bilety

Jak zamówić bilety do Heliosa przez Bank Millennium?


Przede wszystkim - trzeba mieć konto, a następnie założyć aplikację mobilną na swoim telefonie. I to w zasadzie tyle. Aktualnie Bank Millennium ma w ofercie dwa konta - Konto 360° oraz Konto 360° Student dla osób w wieku 18-26 lat. To drugie rzecz jasna tańsze w obsłudze. Cennik konta znajdziecie tutaj.

bank millennium helios kino bilety

Promocja - do 220 zł za darmo!


Na samym końcu bardzo ciekawa czasowa oferta. Jeśli założycie konto na tej stronie promocji w terminie do 27 kwietnia 2020 (podpisanie umowy musi nastąpić do 30 kwietnia), załapiecie się na promocję "200 zł z kontem online", gdzie w zamian za spełnienie prostych warunków otrzymacie 200 zł w gotówce na swoje nowe konto. Dodatkowo o ile założycie konto drogą online ze smartfona lub tabletu otrzymacie voucher 20 zł do Pyszne.pl. Uwaga - aby skorzystać z promocji na dzień złożenia wniosku nie można być klientem banku (w tym pełnomocnikiem). Nie można też było w przeszłości korzystać z żadnej promocyjnej akcji Konta 360°. Regulamin promocji znajdziecie tutaj.
Copyright © Jest Kultowo! , Blogger