Darmowa pożyczka z karnetem do Multikina (PROMOCJA ZAKOŃCZONA)

Dziś szybka wzmianka o fajnej okazji dla tych, którzy potrzebują szybkiej i taniej gotówki, a jednocześnie lubią wyprawy do kina. Firma pożyczkowa Net Credit uruchomiła wiosenną promocję dla nowych Klientów - każdy, kto weźmie pierwszą pożyczkę, otrzyma darmowy karnet do Multikina dla dwóch osób o łącznej wartości 42,00 zł. Uwaga, liczba karnetów jest ograniczona!


Trzy słowa o produkcie: Net Credit to tania pożyczka pozabankowa o wysokiej przyznawalności. Firma oferuje od 150 zł do 4000 zł na okres od 14 do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest za darmo - tzn. biorąc np. 2000 zł na 30 dni, oddajecie dokładnie tyle samo, bez żadnych dodatkowych kosztów. Doskonała okazja dla tych, którzy na szybko potrzebują ekstra pieniędzy.

A jak otrzymać karnety? Starczy kliknąć W TYM MIEJSCU i złożyć wniosek o pożyczkę. Następnie trzeba się zarejestrować w serwisie Net Credit, potwierdzając dane miniprzelewem z własnej konta bankowego. Gdy otrzymacie pożyczkę, pieniądze zostaną przelane bezpośrednio na wspomniane konto, a karnet do Multikina przyjdzie do Was na adres e-mail lub za pomocą SMS.

Dokładny regulamin promocji znajdziecie tutaj. Śpieszcie się, bo karnety szybko się kończą!


Copyright © Jest Kultowo! , Blogger