Nowa odsłona Jest Kultowo!

Nasza niepowstrzymana, niezastąpiona i wyjątkowo pracowita ekipa techniczna nie spała przez całe tygodnie, by w końcu zaprezentować Wam nowy wygląd Jest Kultowo!


Nowe Jest Kultowo to nie tylko bardziej nowoczesny wygląd - to również zapowiedź wielkich zmian w treści bloga! Nie obawiajcie się, recenzje filmów i seriali nadal będą stanowić trzon naszej działalności. Ale to nie wszystko! Oprócz dotychczasowego spisu Recenzji A-Z, rozbiliśmy je również na Produkcje Polskie, Seriale oraz Miniseriale, tak abyście łatwiej znaleźli to, co Was interesuje. Ponadto dodaliśmy też Kultowe Produkcje - to dla tych, którzy nie chcą nic przegapić z listy obowiązkowych filmów i seriali, które po prostu trzeba znać (a przynajmniej spróbować).

Sekcja Kolejność Oglądania, którą widzicie w panelu recenzji, niedługo zbierze w jedno miejsce wszystkie serie i uniwersa filmowe (zastępując dotychczasowe spisy widoczne w recenzji każdego filmu, który jest częścią większej całości). Koniec z zastanawianiem się, który film z serii Marvela czy Star Wars obejrzeć jako pierwszy - teraz nie będzie żadnych wątpliwości!

Ważną częścią naszego bloga będą Okazje - w sekcji Blu-ray/DVD już niedługo będziemy prezentować najlepsze przeceny i opcje zakupu Waszych ulubionych filmów. W sekcji Promocje dla Kinomaniaków znajdziecie wszystkie pozostałe przeceny, promocje i produkty, na których zyskają miłośnicy kina i telewizji.

Równie istotne będą Artykuły. Sekcja Zestawienia będzie prezentować różnego rodzaju zbiorcze listy i rankingi. Pomysły na Wieczory Filmowe będą rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby spędzić w dobrym towarzystwie trochę czasu przed ekranem, ale za bardzo nie wiedzą, co oglądać. Filmy a Fakty przedstawią porównanie prawdziwych wydarzeń historycznych z tym, jak je opowiedziano na ekranie. Relacje będą sprawozdaniami z różnego rodzaju festiwali, konwentów czy eventów, które organizujemy lub na jakie uczęszczamy. Z kolei Słownik Pojęć wyjaśni czytelnikom znaczenie takich zwrotów jak sequel, cliffhanger, geek, shipping etc.

Ostatnią (póki co) ciekawostką będą Plakaty - galeria plakatów filmów i seriali, które do tej pory recenzowaliśmy. W sam raz dla miłośników pięknych grafik!

Dajcie znać w komentarzu lub na Facebooku, jak Wam się podoba nowy wygląd Jest Kultowo. Jeśli jest coś, co chcielibyście zmienić lub dodać, dajcie nam znać - zobaczymy, co da się zrobić!
Copyright © Jest Kultowo! , Blogger